Očkování proti COVID-19

 

INFORMACE K OČKOVÁNÍ

Očkování v OLÚ Jevíčko probíhá na základě počtu vakcín dodaných zřizovatelem OLÚ Jevíčko – Pardubickým krajem. Registraci do centrálního registračního systému na https://registrace.mzcr.cz/ můžete provádět průběžně i v době, kdy vakcíny nejsou ještě k dispozici. Jakmile jsou vakcíny přislíbeny, otevřeme rezervační kalendář a vy tak máte šanci vybrat si termín očkování co nejdříve.

 

OČKOVACÍ MÍSTO

Očkovací centrum je umístěno v budově S - v prvním poschodí lůžkového oddělení. Cesta k očkovacímu centru je značena barevnými šipkami a ukazateli včetně označení bezbariérového vstupu. Hlavní vstup do budovy je viditelně označen značkou očkovacího místa. Pro vstup do očkovacího centra můžete využít osobní výtah nebo schodiště.

Před vstupem na oddělení se nachází čekárna. Dodržujte prosím rozestupy a hygienická opatření.

Pokud jste si vzali s sebou vyplněný informovaný souhlas s očkováním, předejte ho zdravotní sestře, pokud jej nemáte, budete požádáni o jeho dodatečné vyplnění. Pracujete-li ve školství, nachystejte si potvrzení od svého zaměstnavatele, jste-li chronický pacient, nachystejte si lékařskou zprávu, prokazující vaše onemocnění.

 

VJEZD DO AREÁLU A PARKOVÁNÍ

Vjezd do areálu je pro zájemce o očkování zdarma. Pokud jste mobilní, ponechejte své auto na centrálním parkovišti před vrátnicí OLÚ Jevíčko z důvodu omezené parkovací kapacity areálu OLÚ.

 

ZMĚNY TERMÍNU OČKOVÁNÍ, ZRUŠENÍ REZERVACE

Zrušení rezervace očkování lze provést nejpozději jeden den před samotným očkováním. Zrušení rezervace můžete provést přímo z odkazu, který Vám byl zaslán v rámci informačního mailu nebo můžete zavolat přímo na očkovací centrum, kde vám se zrušením rezervace pomůžeme.

Pokud potřebujete změnit termín rezervace, obracejte se na naše očkovací centrum.


Tel. 461 550 821

 

Náš očkovací tým udělá vše pro to, abyste byli maximálně pokojeni.