Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Ortopedická ambulance

Ortopedická ambulance se nachází v přízemí budovy S v prostorách plicní ambulance. 

 

Poskytujeme komplexní ortopedickou péči, prevenci, diagnostiku a léčbu onemocnění pohybového aparátu, ultrazvukovou diagnostiku a preventivní péči, zejména především v oblasti:

  • degenerativních a zánětlivých kloubních onemocnění
  • onemocnění pohybového aparátu
  • poúrazových stavů
  • skoliózy a plochonoží dětského věku

 

Provádíme obstřiky kloubů a svalových úponů, mobilizační techniky kloubů a měkkých tkání, vlastní otisky pro individuální ortopedické vložky při plochonoží, indikace fyzikální terapie ve spolupráci s rehabilitačním pracovištěm. K diagnostice využíváme RTG a SONO.

 

K VYŠETŘENÍ JE NUTNO SE OBJEDNAT NA TEL. ČÍSLE 461 550 759!

 

Pacienty s akutními problémy je možno ošetřit po telefonické konzultaci s ambulujícím lékařem dle aktuální volné kapacity bez předchozího objednání.

Pacienti, kteří nebudou objednáni, budou vyšetřeni pouze v případě volné kapacity. Přednost mají pacienti řádně objednaní.

K prvnímu vyšetření je vhodné mít s sebou (není nutné) doporučení od praktického či jiného lékaře, dále seznam užívané medikace, informace o chronických onemocněních a a alergiích a případně RTG dokumentaci, pokud byla v minulosti provedena. Dále je nutné mít s sebou kartičku pojišťovny. 

Nemůžete-li se na dohodnutý termín z jakéhokoliv důvodu dostavit, sdělte nám to prosím co nejdříve, abychom Vás mohli přeobjednat na jiný vyhovující termín.

 

Ordinační doba ÚT 14:00 - 18:00

Lékař:
 

MUDr. Viktor Šiška
MUDr. Josef Píchal

Sestra:
 

Hana Konečná
Mgr. Hana Kouřilová

Kontakt - objednání:
 

telefonicky Po - Pá na tel. 461 550 759 v době 6:00 - 12:00