Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Parkování v areálu

PRAVIDLA PRO VJEZD DO AREÁLU OLÚ JEVÍČKO PRO NÁVŠTĚVY, AMBULANTNÍ A HOSPITALIZOVANÉ PACIENTY

 

Poplatek za vjezd do ústavu se vztahuje na všechny ambulantní, hospitalizované pacienty a návštěvy pacientů v pracovní dny.

Volný průjezd vrátnicí je povolen pouze těmto vozidlům: sanitkám, držitelům průkazky ZTP – po předložení průkazu, servisním a zásobovacím vozidlům, návštěvám ředitelství, zaměstnancům bydlícím v areálu a jejich návštěvám – parkování u svého bytu.


Ambulantní pacienti a návštěvy

Řidič obdrží při vjezdu do ústavu časový lístek, který při výjezdu odevzdá vrátnému. Ten vystaví doklad na poplatek za vjezd dle platného ceníku a tento poplatek od řidiče vybere. Pokud řidič požaduje celodenní vjezd, vystaví vrátný doklad o poplatku a vybere jej již při vjezdu.

Řidič, který přijede před 6.00 hod. ranní, platí až při výjezdu z areálu (za dobu vjezdu se považuje 6.00 hod.). Pokud řidič lístek ztratí, platí při výjezdu poplatek dle platného ceníku.

V případě snížené parkovací kapacity jsou povinna vjíždějící vozidla respektovat pokynů vrátných, případně nechat vozidla na odstavném parkovišti před vrátnicí.


Hospitalizovaní pacienti

Pacienti přijíždějící k hospitalizaci vlastním automobilem mají vyhrazené parkovací místo v areálu bývalé kotelny OLÚ, kde mohou parkovat po celou dobu hospitalizace zdarma.

Parkování u pavilonu je možné jen na nezbytnou dobu z důvodu naložení a vyložení osobních věcí nebo po schválení ošetřujícím lékařem za podmínky, že je volná kapacita parkovacích míst u pavilonu, kde je pacient  hospitalizovaný a uhradí poplatek dle platného ceníku.