Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nabídka zaměstnání

 

Fyzioterapeut pro plicní a pohybovou rehabilitaci

Požadavky: ukončené Bc. nebo Mgr. vzdělání, v případě dokončeného Bc. vzdělání možnost dálkového magisterského studia při zaměstnání.

Lékař na oddělení pneumologie

s atestací v oboru pneumologie nebo interna, případně v přípravě na atestaci či s ukončeným základním kmenem. Nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě.

Lékař na oddělení REHABILITACE

s atestací v oboru rehabilitace nebo ortopedie, neurologie, chirurgie, interna. Nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě. 

Nabízíme atraktivní a příjemné pracovní prostředí, rodinnou atmosféru, plat odpovídající profesnímu zařazení, po zapracování osobní příplatky, možnost moderního bydlení v krásném prostředí lesoparku OLÚ. Benefity ve formě příspěvků z FKSP, dotovaná strava, 25 dní dovolené, 3 dny sick day, podpora celoživotního vzdělávání.

 


Informace pro uchazeče

Žádosti o zaměstnání podávejte přímo na personální oddělení, buď písemnou formou, nebo elektronicky na níže uvedené kontakty.

Odborný léčebný ústav Jevíčko
Personální oddělení
Marcela Širůčková
č.p. 508, 569 43 Jevíčko

Tel.: 461 550 775
mail: siruckovam@olujevicko.cz  

K žádosti připojte vyplněný a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů - ZDE.
 

V případě podání žádosti elektronickou formou, můžete „Souhlas“ oskenovat a připojit ke zprávě společně s životopisem a popisem, o jakou pracovní pozici máte zájem.

V případě, že bude Vaše žádost přijata, obdržíte informativní mail, ve kterém budete informováni o stavu Vaší žádosti a dalším postupu.

S Vašimi osobními údaji uvedenými v žádosti nakládáme v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Tyto údaje budou použity výhradně za účelem žádosti uchazeče o zaměstnání, nejdéle na 1 rok od jejich zaslání.