Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nabídka zaměstnání

 

Odborný léčebný ústav Jevíčko
vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Vedoucí stravovacího provozu

O nás: Jsme zdravotnické zařízení, které si klade za cíl poskytovat pacientům péči nejvyšší kvality. Kromě lékařské péče považujeme za důležité také kvalitní stravovací služby, které podporují proces zotavování a celkového pohodlí našich pacientů. Do našeho týmu hledáme vedoucího stravovacího provozu, který bude mít na starosti efektivní a bezpečný provoz naší kuchyně.

Popis pozice: Jako vedoucí stravovacího provozu budete mít klíčovou roli v zajišťování kvalitního stravování pro naše pacienty a personál. Vaše úkoly budou zahrnovat:

 • Vedení týmu: řízení a motivace kuchyňského personálu, zajištění dodržování standardů kvality a postupů zdravotnického zařízení. Organizace provozu a technického zázemí stravovacího provozu.
 • Kvalita stravy: realizace nákupů potravin a sledování jejich kvality, sledování finančních prostředků určených na nákupy potravin, sledování a uplatňování nových trendů v oblasti gastro provozů.
 • Plánování a inventura: správa skladu, objednávání potřebných surovin a vedení inventury.
 • Dohled nad dodržováním hygienických a bezpečnostních standardů.

 

Požadavky:

 • Zkušenosti v oboru stravovacího provozu.
 • Silné organizační a komunikační dovednosti.
 • Schopnost vést a motivovat kuchyňský tým.
 • Znalost hygienických a bezpečnostních standardů v oblasti stravovacích služeb.
 • Vysoký stupeň odpovědnosti a schopnost pracovat v náročném prostředí.
 • Spolehlivost a pečlivost ve všech aspektech práce.

 

Nabízíme:

 • Stabilní zaměstnání v renomovaném státním zdravotnickém zařízení.
 • Odpovídající platové ohodnocení.
 • Možnost profesního rozvoje a odborného školení.
 • Příjemné pracovní prostředí a týmovou atmosféru.
 • Nástup možný od 2. 1. 2024 nebo dohodou.

 

Pokud jste profesionál s výrazným zájmem o kvalitní stravovací služby a cítíte se být vhodným kandidátem pro tuto pozici, rádi bychom vás přivítali ve svém týmu. Zašlete nám svůj životopis včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů na adresu siruckovam@olujevicko.cz nejpozději do 16. 11. 2023 do 13 hod.

 

 

Fyzioterapeut pro plicní a pohybovou rehabilitaci

Požadavky: ukončené Bc. nebo Mgr. vzdělání, v případě dokončeného Bc. vzdělání možnost dálkového magisterského studia při zaměstnání.

Lékař na oddělení pneumologie

s atestací v oboru pneumologie nebo interna, případně v přípravě na atestaci či s ukončeným základním kmenem. Nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě.

Lékař na oddělení REHABILITACE

s atestací v oboru rehabilitace nebo ortopedie, neurologie, chirurgie, interna. Nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě. 

Nabízíme atraktivní a příjemné pracovní prostředí, rodinnou atmosféru, plat odpovídající profesnímu zařazení, po zapracování osobní příplatky, možnost moderního bydlení v krásném prostředí lesoparku OLÚ. Benefity ve formě příspěvků z FKSP, dotovaná strava, 25 dní dovolené, 3 dny sick day, podpora celoživotního vzdělávání.

 


Informace pro uchazeče

Žádosti o zaměstnání podávejte přímo na personální oddělení, buď písemnou formou, nebo elektronicky na níže uvedené kontakty.

Odborný léčebný ústav Jevíčko
Personální oddělení
Marcela Širůčková
č.p. 508, 569 43 Jevíčko

Tel.: 461 550 775
mail: siruckovam@olujevicko.cz  

K žádosti připojte vyplněný a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů - ZDE.
 

V případě podání žádosti elektronickou formou, můžete „Souhlas“ oskenovat a připojit ke zprávě společně s životopisem a popisem, o jakou pracovní pozici máte zájem.

V případě, že bude Vaše žádost přijata, obdržíte informativní mail, ve kterém budete informováni o stavu Vaší žádosti a dalším postupu.

S Vašimi osobními údaji uvedenými v žádosti nakládáme v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Tyto údaje budou použity výhradně za účelem žádosti uchazeče o zaměstnání, nejdéle na 1 rok od jejich zaslání.