Cookie Consent by Free Privacy Policy website

návrh na léčebně rehabilitační péči v odborné léčebně

S účinností od 1. 4. 2012 je poskytování lůžkové rehabilitační péče možné pouze na základě schválení pobytu revizním lékařem. Tuto povinnost zavádí zák. č. 369/2011 Sb., což je novela k zák. č. 48/1997 Sb.

Od 1. 1. 2014 je platný nový „Návrh na léčebně rehabilitační péči v odborné léčebně“ – formulář VZP-17/2013. Formulář má 4 listy se shodným textem, pouze v hlavičce je odlišeno, komu se má která část odeslat (princip vypisování PN).
 
Návrh na léčebně rehabilitační péči ke stažení
ve formátu PDF, tj. k vytištění a vyplnění ručně nebo na psacím stroji
nebo
ve formátu XLS k vyplňování přímo ve vašem počítači.

Návod: Pro otevření formuláře povolte makra. Pak stačí vyplnit pouze první modrý list označený jako „vzor“ a data se načtou do všech 4 potřebných listů. Pokud makra nepovolíte, musíte po vyplnění vzoru jednotlivé listy vytisknout ručně. Postup pro lékaře vystavující Návrh na léčebně rehabilitační péči.

 

Návrh na léčebně rehabilitační péči je vždy odesílán na místně příslušné Krajské pracoviště pro správu lázeňské a ozdravenské agendy ZP klienta na pobočku lékaře, který návrh vystavuje! ! (nikoliv na pobočku v místě bydliště klienta, pokud je klient z jiného kraje).

 

Návrh je doručen do ZP nejpozději do 5 dnů od data jeho vystavení - lze doručit osobně, zaslat poštou nebo elektronicky prostřednictvím datového rozhraní příslušnému reviznímu lékaři dané pojišťovny. Návrh včetně příloh musí být kompletně buď v papírové nebo v elektronické formě.


Termín nástupu klienta k léčení v OLÚ nesmí přesáhnout dobu 3 měsíců od data vystavení Návrhu – jinak Návrh pozbývá platnost.