Cookie Consent by Free Privacy Policy website

EHEALTH-MODERNIZACE STÁVAJÍCÍCH SYSTÉMŮ PRO ZOBRAZENÍ A SDÍLENÍ OBRAZOVÉ ZDRAVOTNICKÉ ...

EHEALTH-MODERNIZACE STÁVAJÍCÍCH SYSTÉMŮ PRO ZOBRAZENÍ A SDÍLENÍ OBRAZOVÉ ZDRAVOTNICKÉ DOKUMENTACE

 

                                          

 


eHealth-Modernizace stávajících systémů pro zobrazení a sdílení obrazové zdravotnické dokumentace

               

Název projektu

 
eHealth-Modernizace stávajících systémů pro zobrazení a sdílení obrazové zdravotnické dokumentace
 
Popis
 
V rámci projektu dojde k pořízení SW a HW infrastruktury, která je nutná ke zvýšení dostupnosti obrazových zdravotnických dat. Nový IS zajistí vyšší bezpečnost a provozní spolehlivost, umožní integraci a sdílení dat a informací mezi poskytovateli zdravotní péče na celorepublikové úrovni a poskytování nových funkcionalit v souladu s eHealth. Novým IS bude zajištěn rozvoj využití a kvalita informačních systémů ve zdravotnictví, dojde ke zvýšení efektivity, bezpečnosti a dostupnosti zdravotnických dat. 

 
Cíle


 
Hlavním cílem projektu je dosáhnout vysoké kvality zdravotnických služeb koordinovaným propojením, sdílením informací a obrazových zdravotnických dat a zvýšit tak efektivitu a transparentnost veřejné správy, konkrétně poskytovaných veřejných zdravotnických služeb.
 
Výsledky

  
Realizace projektu přinese zvýšení dostupnosti obrazových zdravotnických dat, povede ke zvyšování efektivity a transparentnosti poskytovaných veřejných zdravotnických služeb. Dojde ke zvýšení kvality a kapacity infrastruktury pro naplňování cílů eHealth.